Błyskawicznie konwertuj pliki do nowego formatu

Dodano: 5 sierpnia 2020
convert

Ten problem przewija się wciąż w e-mailach, które do nas wysyłacie: na Waszych twardych dyskach wciąż jest sporo starych plików z muzyką, ale ani odtwarzacz MP3, ani radio w samochodzie nie mogą odtworzyć niektórych formatów plików. To bardzo kłopotliwa sytuacja.

Nie musisz kupować nowego programu, aby przekonwertować pliki do odpowiedniego formatu. Na stronie www.online-convert.com znajdziesz bezpłatny i mający wszechstronne zastosowanie program do konwersji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pliki audio, zdjęcia, filmy czy dokumenty: ta bezpłatna usługa umożliwia zapisanie dowolny plik w formacie, który jest rozpoznawany przez urządzenia programy na komputerze. Nie musisz niepokoić się, że strona dostępna jest tylko w języku angielskim. Konwersja jest także możliwa, nawet gdy nie znasz angielskiego. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces:

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres strony www.online-convert.com.

  2. Kiedy strona załaduje się, zobaczysz klika szarych pól, które pozwalają wybrać sposób, w jaki chciałbyś konwertować pliki, np. konwerter plików audio, konwerter obrazów czy też konwerter dokumentów pakietu Office.

Czy chciałbyś utworzyć plik MP3 z pliku w mało popularnym formacie audio OGG? Kliknij poniżej na znajdujące się w boksie Audio Converter na pole o nazwie Select target format. Wtedy otworzy się lista z formatem docelowym dla pliku.

  1. Wybierz pozycję Convert to MP3 jednym kliknięciem myszki, aby wybrać format pliku MP3. Następnie kliknij Go (B). W efekcie zmieni się zawartość strony internetowej.

Rys. 1. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby wybrać docelowy format pliku

  1. Kliknij przycisk Choose files. Spowoduje to otwarcie okna Eksploratora Windows.

Rys. 2. Aby wybrać plik, kliknij Choose Files

  1. W oknie Eksploratora przejdź do folderu, który zawiera wybrany plik. Zaznacz plik jednym kliknięciem myszy, a następnie wybierz Otwórz. Plik zostanie teraz załadowany na stronę internetową. Zielony pasek ładowanie informuje Cię o tym, ile udało się przesłać. W zależności od szybkości Twojego łącza internetowego i wielkości pliku może to potrwać chwilę.

  2. Kliknij przycisk Start conversion, aby przekonwertować plik. Otworzy się nowe okno przeglądarki.

  3. Jak tylko zakończy się proces konwersji, automatycznie otworzy się okno Eksploratora Windows, gdzie będziesz mógł zapisać plik w wybranym folderze.

Korzyść dla Ciebie. Dzięki szybkiej i bezpłatnej możliwości konwersji plików, masz gwarancję otworzenia każdego pliku.